تبلیغات
Mahan Air - گسترش شبکه پرواز بین المللی ماهان در پکن و مونیخ

گسترش شبکه پرواز بین المللی ماهان در پکن و مونیخ

دوشنبه 7 مهر 1393 06:21 ب.ظ

نویسنده : بهزاد مهدی نژاد

گسترش شبکه پرواز بین المللی ماهان در پکن و مونیخ


در ادامه برنامه گسترش شبکه پروازی بین المللی، هواپیمایی ماهان اقدام به بازگشایی پرواز به شهرهای پکن(چین) و مونیخ(آلمان) نموده است. شروع پروازهای پکن از ششم آبان ماه و نیز پروازهای مونیخ از بیست و یکم آبان ماه سال جاری خواهد بود.
پس از پرواز به شانگهای و گوانجو، پکن سومین مقصد ماهان در کشور وسیع چین می باشد. شرکت هواپیمایی ماهان با سه پرواز هفتگی و هواپیمای ایرباس A340 با ظرفیت 249 صندلی، میزبان مسافران عزیز خود در این مسیر خواهد بود.
در ادامه اضافه می شود، با گسترش شبکه پروازی اروپایی در سال جاری، پرواز در مسیر تهران-مونیخ-تهران بازگشایی می گردد. هم اینک مونیخ دومین مقصد ماهان در کشور آلمان و پنجمین مقصد اروپایی این شرکت می‏باشد. پیش از این، ماهان بیش از یک دهه میزبان مسافران عزیز خود به شهر دوسلدورف بوده است. گفتنی است مونیخ نیروی محرکه اقتصاد آلمان و از شهرهای تجاری و گردشگری می باشد که مسافران زیادی را به خود جذب می کند. این پرواز دو روز در هفته و در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته انجام خواهد شد. افزایش تعداد پرواز در این مسیراز برنامه های سال آتی این شرکت می باشد.
هواپیمایی ماهان پروازهایی خوش، راحت وبا آرامش را در این دو مسیر در دست برای مسافران خویش آرزومند است.
خاطر نشان می کند، ماهان یکی از سریع ترین شرکت های هواپیمایی در حال رشد در خاورمیانه می باشد که به بیش از 50 مقصد پروازی در داخل ایران، نقاطی از اروپا، خاورمیانه و خاور دور پرواز می کند. ناوگان این شرکت با 52 هواپیما شامل بوئینگ 747، ایرباس A340/A320/A310/A300 حامل بیش از 5.4 میلیون مسافر در سال 2013 بوده است.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 7 مهر 1393 06:27 ب.ظ