تبلیغات
Mahan Air - بستر مناسبی برای توسعه گردشگری و فرهنگی ایران و مالزی فراهم شد

بستر مناسبی برای توسعه گردشگری و فرهنگی ایران و مالزی فراهم شد

پنجشنبه 15 بهمن 1388 10:31 ق.ظ

نویسنده : بهزاد مهدی نژاد

بستر مناسبی برای توسعه گردشگری و فرهنگی ایران و مالزی فراهم شد

نخستین پرواز مستقیم شیراز به کوآلالامپور توسط شرکت هواپیمایی ماهان انجام شد و برقراری این مسیر پروازی ، بستر مناسبی برای توسعه گردشگری و تقویت مناسبات فرهنگی ایران و مالزی فراهم می سازد .

به گزارش روابط عمومی هواپیمایی ماهان ، محمد صادق بن کدرگانی سفیر کشور مالزی در ایران در مراسم افتتاحیه خط پروازی شرکت هواپیمایی ماهان از شیراز به کوآلالامپور ابراز امیدواری کرد که این پرواز نقطه عطفی برتبادل هر چه بیشتر گردشگر بین دو کشور ایران و مالزی باشد .

مدیر منطقه خاور دور شرکت هواپیمایی ماهان نیز در آیین گشایش این پرواز گفت : ماهان درصدد است که تعداد پروازهای مستقیم شیراز – کوآلالامپور را افزایش دهد .
مجید کارگران افزود : در صورت استقبال مسافران و حمایت مسوولان تعداد پروازهای بیشتری به مقاصد کشورهای مختلف خارجی برقرار می شود .
سید حسین حسینی مدیر امور بین الملل نیز در این مراسم گفت : برقراری این پرواز بین المللی نقش مهمی در ارتقای سطح فرهنگی و توسعه توریسم در منطقه جنوب کشور و استان فارس دارد . وی افزود : برنامه ریزی برای پرواز به مقاصد مختلف اروپا از جمله طرحهای در دست اجرای شرکت هواپیمایی ماهان است .
محمد مهدی زاهدی ، سفیر ایران در مالزی نیز در مراسم افتتاحیه خط پروازی ماهان در کوآلالامپور در جمع خبرنگاران ابراز امیدواری کرد که برقراری این پرواز ، نقطه عطفی برای تبادل هر چه بیشتر گردشگر بین ایران و مالزی و بویژه آشنایی گردشگران مالزیایی از ظرفیت های گردشگری جمهوری اسلامی ایران و استان فارس می باشد .
سید مجید حجازی ، مدیر کل فرودگاههای استان فارس نیز در این مراسم گفت : پرواز شیراز به کوآلالامپور هر چهارشنبه شب آغاز می شود و در صورت استقبال مسافران به 2 پرواز در هفته افزایش می یابد .
وی افزود : پرواز شرکت هواپیمایی ماهان از شیراز به کوآلالامپور نخستین پرواز از فرودگاه بین اللملی دستغیب به کشورمالزی است که در تقویت مناسبات گردشگری نقش مفیدی دارد .
گفتنی است ، هواپیمایی ماهان از این پس هر هفته یک پرواز در مسیر شیراز – کوآلالامپور و بالعکس با هواپیماهای مدرن ایرباس A310 خواهد داشت .دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -